Aktuálně:
1.díl komixu: SEN
1.díl komixu: Deník Brunety

Po Setmění

11. února 2012 v 18:36 | Eni |  Po Setmění

V TS3 už toho Simík zažívá hodně a proto je čas na odreagování.Město Bridgeport nikdy neusíná!
Simíci mají další důvod být vzhůru dlouho do noci.
Mohou jít totiž na párty v mrakodrapu.Ale pozor na upíry v noci jsou všude!
Ať už budete do brzkých ranních hodin řádit s kapelou, anebo žít dvojí život upíra, čekají na vás hned po skončení pracovní doby a západu slunce nové vzrušující zážitky.

c.č.


The Sims 3 Po Setmění umožní hráčům prozkoumat temnější stránky jejich povah, když se budou moci stát přízraky noci, potulovat se po nočních podnicích a dělat věci, které není radno provádět před setměním. Dostanou dokonce příležitost seznámit se s upírem a případně nového přítele či přítelkyni požádat, aby jim pomohli stát se jedněmi z nich. Po proměně simíci místo hladu pociťují žízeň, rychleji běhají, dokáží číst myšlenky a ve dne potřebují spát. Upíři pořádají luxusní noční párty, na které se dostane jen několik málo vyvolených, ale nejsou zdaleka jedinými, kdo si umějí užívat.

Můžeš se stát celebritou a rozdávat autogramy.Pozor na paparazzi a hlavně na skandály.Každý novinář rád škádlí.
Slavní simíci žijí v nejluxusnější části města, mají otevřené dveře k zábavě pro vyšší společnost a více simoleonů, než dovedou spočítat! Nabízí se pro ně například prestižní profese u filmu, jako je například režisér či herec, ale pokud mají hudební talent, pak si mohou založit vlastní kapelu. Cvičení dělá mistry, takže simíci, kteří začnou trpělivým spořením dýšek z placu, se mohou postupně vypracovat na vrchol, kde před září reflektorů není úniku.

The Sims 3 Po setmění je vaší vstupenkou do rušného světa velkoměsta, plného relaxačních vířivek, luxusních bytů, podzemní dráhy a mnohého dalšího! Ať už se rozhodnete posedět v místním baru, seznámit se s celebritami v populárním klubu, poslechnout si skvělý koncert kapely nebo se naučit umění míchání koktejlů za účelem lepšího výdělku, The Sims 3 Po setmění má vše, co potřebujete k tomu, aby se tyto přání stala skutečností.

Tak hodně štěstí ve hře a pořádně si užijte Párty! :D

Eni ( zdroj:thesims3.com)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš Po Setmění?

Ano.
Ne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama