Aktuálně:
1.díl komixu: SEN
1.díl komixu: Deník Brunety

Moje Městečko

11. února 2012 v 20:10 | Eni |  Moje Městečko

Zvýšení vašich Simíků čtvrtí a domů s novými míst a věcí!

S vzrušující obsah nikdy neviděl v Stuff Pack, The Sims ™ 3 Město Life Stuff * zavádí nové dějiště dát vašich Simíků celé město na člověka - kompletní s objekty, stejně jako ideální pro jejich domovů.Vytvořte si elegantní novou knihovnu, vytvořit exkluzivní high-tech tělocvična, navrhovat zábavné hřiště, nebo se pracemi radost s novým, svěžím prádelně. The Sims 3 Město Life Stuff nabízí nejen spoustu nového designu inspirovaného používat doma, ale obsahuje nové komunitní míst, jako báječný křupky Café, pro vaše Simíky na výlety taky!
* Vyžaduje The Sims 3 hrát


FUNKCE
  • Předem vytvořené Areály a Pozemky -Dej městu vašich Simíků nový vzhled s nádherným ready-to-go míst a obecním pozemku nebo postavit svou vlastní chladnou nastavení.
  • Fit a Fresh -zacvičit s nejnovějšími high-tech vybavení tělocvičny, vyčistěte si zpocené fitness oblečení v nové state-of-the-art pračkou a sušičkou set.
  • Čas k odpočinku , děti potěší nový Sunny Bungalow prolézačky, skluzavka, pískoviště a, zatímco dospělí mohou hrát šachy v nové fontány.
  • Studie Čas nebo Story Time -Aktualizujte knihovnu s elegantní řadou doplňků, vytvořit si vlastní studii, nebo vytvořit kóje se specializovaným sekční posezením.
  • Nové Neformální oblečení a účesy , oblečení pro běh pochůzky, visí ven, nebo cvičení, existuje mnoho stylů módy po vašich Simíků potřeb.
Vylepšete své město a buďte 100 procentně štastní.

Eni (thesims3.com)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama